M830320-4.5K
Ethertronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy M830320-4.5K with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy M830320-4.5K with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | M830320-4.5K |
|---|---|
| Manufacturer | Ethertronics |
| Description | RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 4500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.886 | |||||
Specifications
Data sheet
| VSWR: | 2 |
|---|---|
| Termination: | Solder |
| Series: | Savvi™ |
| Return Loss: | - |
| Power - Max: | 500mW |
| Other Names: | M830320-10K M830320-10K-ND |
| Number of Bands: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection: | - |
| Height (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Gain: | 1.39dBi |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Features: | - |
| Detailed Description: | 2.4GHz Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Chip RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 1.39dBi Solder Surface Mount |
| Applications: | Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ |
| Antenna Type: | Chip |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply M830320-4.5K, use the request quote form to request M830320-4.5K pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number M830320-4.5K.The price and lead time for M830320-4.5K depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# M830320-4.5K.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
