M2010K7500FBT
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy M2010K7500FBT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. M2010K7500FBT
Manufacturer Vishay
Description Res Thick Film 2010 750Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded T/R