LXMSAPHA08-136
Murata Electronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LXMSAPHA08-136 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LXMSAPHA08-136 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LXMSAPHA08-136 |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Electronics |
| Description | RFID TRANSPONDERS MAGICSTRAP HF |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.552 | $1.494 | ||||
Specifications
Data sheet
| Writable Memory: | 896b (User) |
|---|---|
| Technology: | Passive |
| Style: | Inlay |
| Standards: | ISO 15693 |
| Size / Dimension: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Series: | - |
| Other Names: | 490-14393-2 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 70°C |
| Memory Type: | Read/Write |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Tag Read/Write 896b (User) Memory 13.56MHz ISO 15693 Inlay |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LXMSAPHA08-136, use the request quote form to request LXMSAPHA08-136 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LXMSAPHA08-136.The price and lead time for LXMSAPHA08-136 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LXMSAPHA08-136.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

