LX5589ALQ-TR
Microsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LX5589ALQ-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LX5589ALQ-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LX5589ALQ-TR |
|---|---|
| Manufacturer | Microsemi |
| Description | 5G FRONT-END MODULE 3.3V, 2.5X2. |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.58 | |||||
Specifications
Data sheet
| Supplier Device Package: | 16-QFN (2.5x2.5) |
|---|---|
| Series: | - |
| RF Type: | 802.11n/ac |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-VFQFN |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency: | 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Features: | SPDT |
| Detailed Description: | RF Front End 5.15GHz ~ 5.85GHz 802.11n/ac 16-QFN (2.5x2.5) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LX5589ALQ-TR, use the request quote form to request LX5589ALQ-TR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LX5589ALQ-TR.The price and lead time for LX5589ALQ-TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LX5589ALQ-TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


