LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | LED COOL WHITE DIFFUSED SMD R/A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Wavelength - Peak: | - |
|---|---|
| Wavelength - Dominant: | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Viewing Angle: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 3.80mm L x 1.20mm W |
| Series: | Micro SIDELED® |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Other Names: | 475-1333-1 LWY3SGAEAFDLJMZ |
| Mounting Type: | Surface Mount, Right Angle |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Millicandela Rating: | 1600mcd |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Lens Style/Size: | - |
| Lens Color: | Yellow |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height (Max): | 0.70mm |
| Features: | - |
| Detailed Description: | White, Cool LED Indication - Discrete 2-SMD, No Lead |
| Current - Test: | 20mA |
| Configuration: | Standard |
| Color: | White, Cool |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z, use the request quote form to request LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z.The price and lead time for LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LW Y3SG-AEAF-DLJM-Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
