LTM9013IY-AA#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LTM9013IY-AA#PBF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LTM9013IY-AA#PBF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LTM9013IY-AA#PBF |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices |
| Description | Analog to Digital Converters ADC 300MHz Digital Predistortion Receiver |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $154.126 | $139.123 | $125.483 | $122.756 | ||
Specifications
Data sheet
| Supplier Device Package: | 196-BGA (15x15) |
|---|---|
| Series: | - |
| Secondary Attributes: | - |
| RF Type: | Telecom |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 196-BBGA |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Receiver |
| Frequency: | 700MHz ~ 4GHz |
| Detailed Description: | RF IC Receiver Telecom 700MHz ~ 4GHz 196-BGA (15x15) |
| Base Part Number: | LTM9013 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LTM9013IY-AA#PBF, use the request quote form to request LTM9013IY-AA#PBF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LTM9013IY-AA#PBF.The price and lead time for LTM9013IY-AA#PBF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LTM9013IY-AA#PBF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

