LMV321M7/NOPB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LMV321M7/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. LMV321M7/NOPB
Manufacturer N/A
Description ROHS3Compliant EAR99 LMV321 Tape & Reel (TR) op amp buffer circuit 2mm 15nA 7mV 1000kHz
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 48381 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply, Single/Dual (±):2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V
Voltage - Input Offset:1.7mV
Supplier Device Package:SC-70-5
Slew Rate:1 V/µs
Series:-
Packaging:Original-Reel®
Package / Case:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type:Rail-to-Rail
Other Names:LMV321M7/NOPBDKR
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Number of Circuits:1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:16 Weeks
Gain Bandwidth Product:1MHz