LM2715MT-ADJ/NOPB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM2715MT-ADJ/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM2715MT-ADJ/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM2715MT-ADJ/NOPB |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC MODULE PANEL TFT DISP 16TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.2 V ~ 12 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 16-TSSOP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Other Names: | *LM2715MT-ADJ *LM2715MT-ADJ/NOPB LM2715MT-ADJ LM2715MT-ADJ-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LCD Display PMIC 16-TSSOP |
| Current - Supply: | 3.6mA |
| Base Part Number: | LM2715 |
| Applications: | LCD Display |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM2715MT-ADJ/NOPB, use the request quote form to request LM2715MT-ADJ/NOPB pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM2715MT-ADJ/NOPB.The price and lead time for LM2715MT-ADJ/NOPB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM2715MT-ADJ/NOPB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
