LM26484SQEV
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM26484SQEV with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM26484SQEV with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM26484SQEV |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | BOARD EVALUATION FOR LM2684 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Output: | - |
|---|---|
| Voltage - Input: | 3 V ~ 5.5 V |
| Series: | - |
| Regulator Topology: | 2A, 2A, 1A |
| Primary Attributes: | LM26484 |
| Power - Output: | 3, Non-Isolated |
| Outputs and Type: | Fully Populated |
| Number of DAC's: | 2MHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Part Number: | LM26484SQEV |
| Hazardous Material Packing Requirements: | Board |
| Frequency - Switching: | Buck |
| Expanded Description: | LM26484 - DC/DC, Step Down with LDO 3, Non-Isolated Outputs Evaluation Board |
| Embedded: | DC/DC, Step Down with LDO |
| Description: | BOARD EVALUATION FOR LM2684 |
| Current - Output: | 1V, 1V, 1.8V |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM26484SQEV, use the request quote form to request LM26484SQEV pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM26484SQEV.The price and lead time for LM26484SQEV depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM26484SQEV.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

