LM25115MT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM25115MT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM25115MT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM25115MT |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC CTRLR SSPR 42V LD REG 16TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 4.5 V ~ 30 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 0 V ~ 42 V |
| Supplier Device Package: | 16-TSSOP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 16-TSSOP |
| Current - Supply: | 4mA |
| Base Part Number: | LM25115 |
| Applications: | Secondary-Side Controller |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM25115MT, use the request quote form to request LM25115MT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM25115MT.The price and lead time for LM25115MT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM25115MT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
