LM2485NA/NOPB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM2485NA/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM2485NA/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM2485NA/NOPB |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC TRIPLE BIAS CLAMP 220V 24-DIP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 170 V ~ 230 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 24-DIP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Other Names: | *LM2485NA *LM2485NA/NOPB LM2485NA LM2485NA-ND LM2485NANOPB LM2485NANOPB-ND |
| Operating Temperature: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Display Type: | CRT |
| Digits or Characters: | - |
| Current - Supply: | 3.1mA |
| Configuration: | - |
| Base Part Number: | LM2485 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM2485NA/NOPB, use the request quote form to request LM2485NA/NOPB pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM2485NA/NOPB.The price and lead time for LM2485NA/NOPB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM2485NA/NOPB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

