LM10502TLE/NOPB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM10502TLE/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM10502TLE/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM10502TLE/NOPB |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC BUCK REG ADJ 1A 25DSBGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 250 pcs | 500 pcs | 1250 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.176 | $1.952 | $1.646 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 25-DSBGA (2.46x2.46) |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 25-WFBGA, DSBGA |
| Other Names: | 296-40148-2 LM10502TLE/NOPB-ND |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Solid State Drives (SSD) PMIC 25-DSBGA (2.46x2.46) |
| Current - Supply: | 60µA |
| Applications: | Solid State Drives (SSD) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM10502TLE/NOPB, use the request quote form to request LM10502TLE/NOPB pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM10502TLE/NOPB.The price and lead time for LM10502TLE/NOPB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM10502TLE/NOPB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
