LM-1-TAPE-YW
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM-1-TAPE-YW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM-1-TAPE-YW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM-1-TAPE-YW |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | LABEL 1" TAPE CARTRDGE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $79.23 | |||||
Specifications
Data sheet
| Series: | - |
|---|---|
| Packaging: | Cassette |
| Other Names: | 328586-000 |
| Operating Temperature: | - |
| Material: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Label Type: | Standard, Continuous |
| Label Size: | 1.00" x 40' (25.4mm x 12.2m) |
| For Use With/Related Products: | LM2020 Thermal Label Printer (Handheld) |
| Detailed Description: | Yellow Standard, Continuous Label 1.00" x 40' (25.4mm x 12.2m) |
| Color: | Yellow |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM-1-TAPE-YW, use the request quote form to request LM-1-TAPE-YW pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM-1-TAPE-YW.The price and lead time for LM-1-TAPE-YW depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM-1-TAPE-YW.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


