LJSL5-Y3-2.5
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LJSL5-Y3-2.5 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LJSL5-Y3-2.5 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LJSL5-Y3-2.5 |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | LABEL LSR/IJET 1"X1.33" WHT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | 5000 pcs | 12500 pcs | 25000 pcs | 62500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.167 | $0.158 | $0.15 | $0.145 | $0.132 | |
Specifications
Data sheet
| Series: | PAN-CODE™ |
|---|---|
| Packaging: | 49 per Sheet |
| Other Names: | 298-1163 LJSL5Y325 PLL-12-Y3-2.5 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Material: | Polyester |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Label Type: | Self Laminating |
| Label Size: | 1.00" x 1.33" (25.4mm x 33.8mm) |
| For Use With/Related Products: | Laser Printers and 8-6 AWG THHN Cable |
| Detailed Description: | White Self Laminating Label 1.00" x 1.33" (25.4mm x 33.8mm) |
| Color: | White |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LJSL5-Y3-2.5, use the request quote form to request LJSL5-Y3-2.5 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LJSL5-Y3-2.5.The price and lead time for LJSL5-Y3-2.5 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LJSL5-Y3-2.5.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

