LFCN-6700
MINI-CIRCUITS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LFCN-6700 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. LFCN-6700
Manufacturer Mini-Circuits
Description Ceramic Filters Low Pass 6700MHz 1.2dB 50Ohm SMD 4Pin T/R