LFA30F-3R3-SJ1Y
Cosel
LFA30F-3R3-SJ1Y
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LFA30F-3R3-SJ1Y with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. LFA30F-3R3-SJ1Y
Manufacturer Cosel
Description AC/DC CONVERTER 3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Isolation:3kV
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Type:Open Frame
Size / Dimension:4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Series:LF
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Efficiency:75%
Detailed Description:Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max):6A