LE-MF-24W
JKL Components Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LE-MF-24W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LE-MF-24W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LE-MF-24W |
|---|---|
| Manufacturer | JKL Components Corporation |
| Description | LED WEDGE BASE WHT T1 3/4 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.192 | |||||
Specifications
Data sheet
| Wavelength: | - |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 24V |
| Size / Dimension: | T - 1 3/4 |
| Series: | - |
| Other Names: | 289-1181 LEMF24W |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Millicandela Rating: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LED Lamp Replacement White Wedge 24V T - 1 3/4 |
| Configuration: | Single |
| Color: | White |
| Can Replace Lamps: | Multiple Wedge Base Lamps |
| Base Type: | Wedge |
| Applications: | Incandescent Replacements, Indicator Lights |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LE-MF-24W, use the request quote form to request LE-MF-24W pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LE-MF-24W.The price and lead time for LE-MF-24W depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LE-MF-24W.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

