LE CW E2B-MYPX-QRRU
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LE CW E2B-MYPX-QRRU with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LE CW E2B-MYPX-QRRU with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LE CW E2B-MYPX-QRRU |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | LED OSTAR 4CHIP W/LENS WHT 3500K |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Wavelength: | - |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 14V |
| Viewing Angle: | 130° |
| Type: | LED Module |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Size / Dimension: | 19.90mm Diameter |
| Series: | Ostar |
| Packaging: | Tray |
| Other Names: | 475-2635 Q65110A7854 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 37 lm/W |
| Light Emitting Surface (LES): | 2.00mm Diameter |
| Lens Type: | Flat |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 5.25mm |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | 365 lm (210 lm ~ 520 lm) |
| Features: | - |
| Detailed Description: | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Ostar White, Warm Starboard |
| Current - Test: | 700mA |
| Current - Max: | 1A |
| Configuration: | Starboard |
| Color: | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| CCT (K): | 3500K |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LE CW E2B-MYPX-QRRU, use the request quote form to request LE CW E2B-MYPX-QRRU pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LE CW E2B-MYPX-QRRU.The price and lead time for LE CW E2B-MYPX-QRRU depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LE CW E2B-MYPX-QRRU.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
