LE B P3W-GYHX-24
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LE B P3W-GYHX-24 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LE B P3W-GYHX-24 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LE B P3W-GYHX-24 |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | OSRAM OSTAR PROJECTION POWER |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 12 pcs | 36 pcs | 108 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $80.13 | $74.787 | $73.451 | $67.308 | ||
Specifications
Data sheet
| Wavelength: | 459nm |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 4.4V |
| Viewing Angle: | 120° |
| Type: | LED Module |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Size / Dimension: | 1.799" L x 1.130" W (45.70mm x 28.70mm) |
| Series: | OSRAM OSTAR |
| Packaging: | Tray |
| Other Names: | 475-3495 |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Flat |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.154" (3.91mm) |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | - |
| Features: | - |
| Detailed Description: | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module OSRAM OSTAR Blue Rectangle |
| Current - Test: | 6A |
| Current - Max: | 3A |
| Configuration: | Rectangle |
| Color: | Blue |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| CCT (K): | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LE B P3W-GYHX-24, use the request quote form to request LE B P3W-GYHX-24 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LE B P3W-GYHX-24.The price and lead time for LE B P3W-GYHX-24 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LE B P3W-GYHX-24.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
