LE A G3W-LAMA-34
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LE A G3W-LAMA-34 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LE A G3W-LAMA-34 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LE A G3W-LAMA-34 |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | LED MOD OSTAR AMBER 617NM RECT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Wavelength: | 617nm |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.8V |
| Viewing Angle: | 120° |
| Type: | LED Module |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Size / Dimension: | 25.50mm L x 15.00mm W |
| Series: | Ostar |
| Packaging: | Tray |
| Other Names: | LE A G3W-LAMA-34-ND LEAG3W-LAMA-34 Q65110A7698 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Light Emitting Surface (LES): | 2.03mm L x 3.13mm W |
| Lens Type: | Flat |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 4.56mm |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | 490 lm (380 lm ~ 600 lm) |
| Features: | With Connector |
| Detailed Description: | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Ostar Amber Rectangle |
| Current - Test: | 1A |
| Current - Max: | 1A |
| Configuration: | Rectangle |
| Color: | Amber |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| CCT (K): | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LE A G3W-LAMA-34, use the request quote form to request LE A G3W-LAMA-34 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LE A G3W-LAMA-34.The price and lead time for LE A G3W-LAMA-34 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LE A G3W-LAMA-34.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
