LDS5IG10-A
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LDS5IG10-A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LDS5IG10-A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LDS5IG10-A |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | WIRE DUCT SOLID ADHESIVE GRY 10' |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.42 | |||||
Specifications
Data sheet
| Wire Duct Type: | Solid Wall |
|---|---|
| Width: | 1.010" (25.65mm) |
| Series: | Pan-Way® LDS |
| Mounting Type: | Adhesive |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Material: | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Length: | 10.00' (3.05m) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.410" (10.41mm) |
| Features: | - |
| Detailed Description: | Wire Duct Gray, Light Solid Wall Adhesive 10.00' (3.05m) |
| Color: | Gray, Light |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LDS5IG10-A, use the request quote form to request LDS5IG10-A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LDS5IG10-A.The price and lead time for LDS5IG10-A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LDS5IG10-A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


