LD32CNP10NPM5T
Carlo Gavazzi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LD32CNP10NPM5T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LD32CNP10NPM5T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LD32CNP10NPM5T |
|---|---|
| Manufacturer | Carlo Gavazzi |
| Description | SEN PHOTO 1M NPN NO/NC |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $395.81 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 10 V ~ 30 V |
|---|---|
| Series: | - |
| Sensing Method: | Retroreflective |
| Sensing Distance: | 39.37" (1m) |
| Response Time: | 500µs |
| Output Configuration: | NPN |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 60°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Light Source: | Red Laser Diode (650nm) |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Connection Method: | Connector, M8, 4POS |
| Cable Length: | - |
| Adjustment Type: | Adjustable |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LD32CNP10NPM5T, use the request quote form to request LD32CNP10NPM5T pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LD32CNP10NPM5T.The price and lead time for LD32CNP10NPM5T depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LD32CNP10NPM5T.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


