LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | LED PLATINUM DRAGON SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.6V |
|---|---|
| Viewing Angle: | 120° |
| Series: | Platinum DRAGON |
| Other Names: | LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF-ND LCWW5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF Q65110A8120 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Detailed Description: | LED Lighting Platinum DRAGON White 3.6V 700mA 120° |
| Current - Test: | 700mA |
| Current - Max: | 1A |
| Color: | White |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| CCT (K): | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF, use the request quote form to request LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF.The price and lead time for LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LCW W5SN-JZLY-4L9X-0-700-R18-Z-SF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

