IP4310CX8/P,135
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4310CX8/P,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4310CX8/P,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4310CX8/P,135 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | TVS DIODE 5.5V 8CSP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 5.5V (Max) |
|---|---|
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | - |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6V |
| Unidirectional Channels: | 2 |
| Type: | Zener |
| Supplier Device Package: | 8-CSP (1.16x1.16) |
| Series: | - |
| Power Line Protection: | Yes |
| Power - Peak Pulse: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-UFBGA, CSPBGA |
| Other Names: | 568-7196-2 934063388135 IP4310CX8/P,135-ND IP4310CX8P135 |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | - |
| Capacitance @ Frequency: | 12pF @ 1MHz |
| Base Part Number: | IP4310 |
| Applications: | HDMI |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4310CX8/P,135, use the request quote form to request IP4310CX8/P,135 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4310CX8/P,135.The price and lead time for IP4310CX8/P,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4310CX8/P,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

