IP4285CZ9-TBB,115
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4285CZ9-TBB,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4285CZ9-TBB,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4285CZ9-TBB,115 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | IP4285CZ9-TBB ESD protection for high-speed interfaces |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.153 | $0.138 | $0.124 | $0.122 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 4 |
|---|---|
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 6V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 5.5V |
| Voltage - Breakdown: | 9-XSON (2.1x1) DFN2110-9 |
| Type: | Steering (Rail to Rail) |
| Series: | - |
| RoHS Status: | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current - Low Frequency: | HDMI |
| Power Line Protection: | - |
| Power - Peak Pulse: | 4A (8/20µs) |
| Polarization: | 9-XFDFN |
| Other Names: | 1727-1274-2 568-10489-2 568-10489-2-ND 934065058115 IP4285CZ9-TBB,115-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Part Number: | IP4285CZ9-TBB,115 |
| Description: | TVS DIODE 5.5VWM 3.9VC 9XSON |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 3.9V (Typ) |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Bidirectional Channels: | Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4285CZ9-TBB,115, use the request quote form to request IP4285CZ9-TBB,115 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4285CZ9-TBB,115.The price and lead time for IP4285CZ9-TBB,115 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4285CZ9-TBB,115.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
