IP4256CZ6-F,115
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4256CZ6-F,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4256CZ6-F,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4256CZ6-F,115 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | FILTER RC(PI) 100 OHM/19PF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | R = 100 Ohms, C = 19pF (Total) |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | RC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.057" L x 0.039" W (1.45mm x 1.00mm) |
| Series: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 100 |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 6-XFDFN |
| Other Names: | 568-5872-1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.020" (0.50mm) |
| Filter Order: | 2nd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 100 Ohms, C = 19pF (Total) 6-XFDFN |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | 20dB @ 800MHz ~ 3GHz |
| Applications: | LAN, WAN |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4256CZ6-F,115, use the request quote form to request IP4256CZ6-F,115 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4256CZ6-F,115.The price and lead time for IP4256CZ6-F,115 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4256CZ6-F,115.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
