IP4221CZ6-XS,132
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4221CZ6-XS,132 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4221CZ6-XS,132 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4221CZ6-XS,132 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors |
| Description | IP4221CZ6-XS ESD protection for high-speed interfaces |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.044 | $0.039 | $0.036 | $0.035 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 5.5V |
|---|---|
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | - |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6V |
| Unidirectional Channels: | 4 |
| Type: | Steering (Rail to Rail) |
| Supplier Device Package: | 6-XSON, SOT891 (1x1) |
| Series: | - |
| Power Line Protection: | Yes |
| Power - Peak Pulse: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 6-XFDFN |
| Other Names: | 1727-5047-1 568-6341-1 568-6341-1-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | - |
| Capacitance @ Frequency: | 1pF @ 1MHz |
| Base Part Number: | IP4221 |
| Applications: | General Purpose |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4221CZ6-XS,132, use the request quote form to request IP4221CZ6-XS,132 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4221CZ6-XS,132.The price and lead time for IP4221CZ6-XS,132 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4221CZ6-XS,132.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

