IP4058CX8/LF/C,135
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4058CX8/LF/C,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4058CX8/LF/C,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4058CX8/LF/C,135 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | FILTER RC(PI) ESD SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | R = 33 Ohms, 1.5 kOhms, C = 35pF |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | RC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.075" L x 0.036" W (1.90mm x 0.91mm) |
| Series: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 33, 1.5k |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-UFBGA, WLCSP |
| Other Names: | 568-7177-2 934059232135 IP4058CX8/LF/C,135-ND |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.026" (0.65mm) |
| Filter Order: | 2nd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 33 Ohms, 1.5 kOhms, C = 35pF 8-UFBGA, WLCSP |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Applications: | USB |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4058CX8/LF/C,135, use the request quote form to request IP4058CX8/LF/C,135 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4058CX8/LF/C,135.The price and lead time for IP4058CX8/LF/C,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4058CX8/LF/C,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

