IP4047CX6/LF,135
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4047CX6/LF,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4047CX6/LF,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4047CX6/LF,135 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | FILTER RC(PI) 0.9 OHM/290PF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.39 | $0.365 | $0.348 | $0.337 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $0.326 | $0.309 | $0.259 | $0.201 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | R = 0.9 Ohms, C = 290pF |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | RC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.061" L x 0.040" W (1.56mm x 1.01mm) |
| Series: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 0.9 |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 6-CSP |
| Other Names: | 568-5868-1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.026" (0.65mm) |
| Filter Order: | 2nd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 0.9 Ohms, C = 290pF 6-CSP |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Applications: | Audio |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4047CX6/LF,135, use the request quote form to request IP4047CX6/LF,135 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4047CX6/LF,135.The price and lead time for IP4047CX6/LF,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4047CX6/LF,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
