IP4027CX20/LF,135
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4027CX20/LF,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4027CX20/LF,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4027CX20/LF,135 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | FILTER RC(PI) 10 OHM/20PF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | R = 10 Ohms, C = 20pF |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | RC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.099" L x 0.075" W (2.52mm x 1.91mm) |
| Series: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 10, 40, 1.45k |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-CSP |
| Other Names: | 934058974135 |
| Operating Temperature: | -45°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.026" (0.65mm) |
| Filter Order: | 2nd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 10 Ohms, C = 20pF 20-CSP |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Applications: | Audio |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4027CX20/LF,135, use the request quote form to request IP4027CX20/LF,135 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4027CX20/LF,135.The price and lead time for IP4027CX20/LF,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4027CX20/LF,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
