IP3253CZ8-4-TTL,13
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP3253CZ8-4-TTL,13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP3253CZ8-4-TTL,13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP3253CZ8-4-TTL,13 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | FILTER LC(PI) 18NH/25PF ESD SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | L = 18nH (Total), C = 25pF (Total) |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | LC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.067" L x 0.053" W (1.70mm x 1.35mm) |
| Series: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 8 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Other Names: | 1727-5669-2 568-7164-2 568-7164-2-ND 934064669132 IP3253CZ8-4-TTL,13-ND IP3253CZ84TTL13 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 4 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.022" (0.55mm) |
| Filter Order: | 3rd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 4 Channel L = 18nH (Total), C = 25pF (Total) 30mA 8-UFDFN Exposed Pad |
| Current: | 30mA |
| Center / Cutoff Frequency: | 175MHz (Cutoff) |
| Attenuation Value: | 30dB @ 1GHz ~ 4GHz |
| Applications: | GSM, LAN, PCS, WAN |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP3253CZ8-4-TTL,13, use the request quote form to request IP3253CZ8-4-TTL,13 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP3253CZ8-4-TTL,13.The price and lead time for IP3253CZ8-4-TTL,13 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP3253CZ8-4-TTL,13.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
