IP3048CX5,135
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP3048CX5,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP3048CX5,135 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP3048CX5,135 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | FILTER LC(PI) 3NH/190PF ESD SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | L = 3nH (Total), C = 190pF (Total) |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | LC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.059" L x 0.045" W (1.51mm x 1.14mm) |
| Series: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 0.25 |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 5-WFBGA, WLCSP |
| Other Names: | 568-7157-6 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.027" (0.69mm) |
| Filter Order: | 3rd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 2 Channel L = 3nH (Total), C = 190pF (Total) 625mA 5-WFBGA, WLCSP |
| Current: | 625mA |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Attenuation Value: | 35dB @ 800MHz ~ 2GHz |
| Applications: | GSM, LAN, PCS, WAN |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP3048CX5,135, use the request quote form to request IP3048CX5,135 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP3048CX5,135.The price and lead time for IP3048CX5,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP3048CX5,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

