INA302A1IPWR
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy INA302A1IPWR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy INA302A1IPWR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | INA302A1IPWR |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | INA302A1IPWR |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.404 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Input: | 0 V ~ 36 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 14-TSSOP |
| Series: | - |
| Sensing Method: | High/Low-Side |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Function: | Current Monitor |
| Detailed Description: | Current Monitor Regulator High/Low-Side 14-TSSOP |
| Current - Output: | - |
| Accuracy: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply INA302A1IPWR, use the request quote form to request INA302A1IPWR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number INA302A1IPWR.The price and lead time for INA302A1IPWR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# INA302A1IPWR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
