INA2134UA/2K5G4
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy INA2134UA/2K5G4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy INA2134UA/2K5G4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | INA2134UA/2K5G4 |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | Dual, audio differential line receivers, 0 dB (g=1) 14-SOIC -40 to 85 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.899 | $0.811 | $0.732 | $0.716 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Supplier Device Package: | 14-SOIC |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | - |
| Detailed Description: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 14-SOIC |
| Base Part Number: | INA2134 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply INA2134UA/2K5G4, use the request quote form to request INA2134UA/2K5G4 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number INA2134UA/2K5G4.The price and lead time for INA2134UA/2K5G4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# INA2134UA/2K5G4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
