ICS952620CFLF
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ICS952620CFLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ICS952620CFLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ICS952620CFLF |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | IC Timing Ctrl Hub P4 48-SSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-SSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:22 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| PLL: | No |
| Output: | Clock |
| Other Names: | 952620CFLF |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Main Purpose: | Intel CPU Servers |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Crystal |
| Frequency - Max: | 200MHz |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Base Part Number: | ICS952620 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ICS952620CFLF, use the request quote form to request ICS952620CFLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ICS952620CFLF.The price and lead time for ICS952620CFLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ICS952620CFLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


