ICS854057AGLF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ICS854057AGLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ICS854057AGLF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ICS854057AGLF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK MULTIPLX 4:1/2:1 20TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | Multiplexer |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 4:1, 2:1 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | 800-1181 800-1181-5 800-1181-ND 854057AGLF |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Frequency - Max: | 2GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Multiplexer IC 4:1, 2:1 2GHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Base Part Number: | ICS854057 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ICS854057AGLF, use the request quote form to request ICS854057AGLF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ICS854057AGLF.The price and lead time for ICS854057AGLF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ICS854057AGLF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

