ICS663MILF
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ICS663MILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ICS663MILF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ICS663MILF |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | IC Pll Building Block 8-SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.13 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Phase Lock Loop (PLL) |
| Supplier Device Package: | 8-SOIC |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Output: | CMOS |
| Other Names: | 663MILF 800-1090 800-1090-5 800-1090-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CMOS |
| Frequency - Max: | 120MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Base Part Number: | ICS663 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ICS663MILF, use the request quote form to request ICS663MILF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ICS663MILF.The price and lead time for ICS663MILF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ICS663MILF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

