ICS650R-22
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ICS650R-22 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ICS650R-22 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ICS650R-22 |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | IC Clk Source Prv/stb 20-SSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.522 | $1.374 | $1.239 | $1.212 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Clock/Frequency Synthesizer |
| Supplier Device Package: | 20-QSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:7 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Output: | CMOS |
| Other Names: | 650R-22 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input: | Clock, Crystal |
| Frequency - Max: | 100MHz |
| Divider/Multiplier: | No/No |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Base Part Number: | ICS650-22 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ICS650R-22, use the request quote form to request ICS650R-22 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ICS650R-22.The price and lead time for ICS650R-22 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ICS650R-22.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

