ICB30L50F10NC
Carlo Gavazzi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ICB30L50F10NC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ICB30L50F10NC
Manufacturer Carlo Gavazzi
Description SEN PROX M30 CBL 50MM NPN NC
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:10 V ~ 36 V
Termination Style:Cable
Shielding:Unshielded
Series:ICB
Sensor Type:Inductive
Response Frequency:1kHz
Package / Case:Cylinder, Threaded - M30
Operating Temperature:-25°C ~ 70°C (TA)