HVW1\222M00JLB
Dale / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HVW1\222M00JLB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. HVW1\222M00JLB
Manufacturer Dale / Vishay
Description RES 22M OHM 5% 1W AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Data sheet
Tolerance:±5%
Temperature Coefficient:-
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm)
Series:HVW
Resistance:22 MOhms
Power (Watts):1W
Packaging:Bulk
Package / Case:Axial
Operating Temperature:-
Number of Terminations:2
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Height - Seated (Max):-
Features:High Voltage
Failure Rate:-
Detailed Description:22 MOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial High Voltage Carbon Film