HTTMS-3/8-1.75-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HTTMS-3/8-1.75-9 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. HTTMS-3/8-1.75-9
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description HTTMS-3/8-1.75-9
(In US Dollars)
1500 pcs
Data sheet
Series:HTTMS
Packaging:-
Other Names:8173700001
Operating Temperature:-
Material:Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated
Manufacturer Standard Lead Time:20 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Heat Shrinkable
Label Size:0.375" Dia x 1.75" (9.53mm x 44.45mm)
For Use With/Related Products:-
Detailed Description:White Heat Shrinkable Label 0.375" Dia x 1.75" (9.53mm x 44.45mm)