HPA00088I-14DR
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HPA00088I-14DR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy HPA00088I-14DR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | HPA00088I-14DR |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | HIGH SPEED OPERATIONAL AMPLIFIER |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.008 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 12V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 1mV |
| Supplier Device Package: | 14-SOIC |
| Slew Rate: | 2000 V/µs |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 14-SOIC |
| Current - Supply: | 18mA |
| Current - Input Bias: | 10µA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3db Bandwidth: | 260MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply HPA00088I-14DR, use the request quote form to request HPA00088I-14DR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HPA00088I-14DR.The price and lead time for HPA00088I-14DR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HPA00088I-14DR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
