HMM-381191-5-8A
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HMM-381191-5-8A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy HMM-381191-5-8A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | HMM-381191-5-8A |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | LABEL ID/RATINGS 0.75"X1.5" GRAY |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 15000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.075 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type: | Label |
|---|---|
| Series: | HMM |
| Packaging: | Roll |
| Other Names: | D14468-000 D14468-000-ND D14468000 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | Polyester |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Label Type: | - |
| Label Size: | 0.75" L x 1.50" W (19.0mm x 38.1mm) |
| For Use With/Related Products: | - |
| Color: | Gray |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply HMM-381191-5-8A, use the request quote form to request HMM-381191-5-8A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HMM-381191-5-8A.The price and lead time for HMM-381191-5-8A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HMM-381191-5-8A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

