HM69-10R025LFTR13
TT Electronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HM69-10R025LFTR13 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. HM69-10R025LFTR13
Manufacturer TT Electronics
Description FIXED IND 25NH 42A 0.33 MOHM SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Type:-
Tolerance:±20%
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Shielding:Shielded
Series:HM69
Ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Material - Core:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test:100kHz
Inductance:25nH
Height - Seated (Max):0.118" (3.00mm)
Frequency - Self Resonant:-
Detailed Description:25nH Shielded Inductor 42A 0.33 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR):0.33 mOhm Max
Current Rating:42A