HDH-12803CHD(40)
Hirose
HDH-12803CHD(40)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HDH-12803CHD(40) with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. HDH-12803CHD(40)
Manufacturer Hirose
Description RF DIR COUPLER 12.8GHZ
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Supplier Device Package:-
Series:HDH
Return Loss:17.68dB
Power - Max:2W
Packaging:Bulk
Package / Case:-
Other Names:*HDH-12803CHD(40)-ND
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Isolation:25dB
Insertion Loss:-
Frequency:12.8GHz
Detailed Description:RF Directional Coupler General Purpose 12.8GHz 3dB 2W