HCM4920000000ABJT
Citizen Finedevice Co., LTD.
HCM4920000000ABJT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HCM4920000000ABJT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. HCM4920000000ABJT
Manufacturer Citizen Finedevice Co., LTD.
Description CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
(In US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.449" L x 0.190" W (11.40mm x 4.83mm)