HB903
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HB903 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy HB903 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | HB903 |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | TAPE DISPENSER HAND 2" WIDE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $13.65 | $12.932 | $11.855 | $11.496 | ||
Specifications
Data sheet
| Type: | Pistol Grip Dispenser with Hand Brake |
|---|---|
| Tape Width - Max: | 2.00" (50.80mm) |
| Series: | Tartan™ |
| Other Names: | 00051131069978 05113106997 3M157461 5113106997 51131069978 7000131573 78811409677 HB903-ND |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Detailed Description: | Tape Pistol Grip Dispenser with Hand Brake 2.00" (50.80mm) Tape Width |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply HB903, use the request quote form to request HB903 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HB903.The price and lead time for HB903 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HB903.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

