HAFBLF0200CAAX5
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HAFBLF0200CAAX5 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy HAFBLF0200CAAX5 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | HAFBLF0200CAAX5 |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Description | PRESSURE ZEPHYR AIRFLOW BLOCK |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $121.92 | $115.506 | $102.672 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $96.255 | $93.047 | $89.838 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Switch Function/Rating: | - |
| Series: | Zephyr™ HAF |
| Sensing Range: | 200 sccm |
| Port Size: | Male, 0.210" (5.35mm) Tube, Dual |
| Other Names: | 480-4947 HAFBLF0200CAAX5-ND |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Body: | Polymer |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Flow Sensor Type: | Air |
| Detailed Description: | Air Flow Sensor 200 sccm Male, 0.210" (5.35mm) Tube, Dual Polymer |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply HAFBLF0200CAAX5, use the request quote form to request HAFBLF0200CAAX5 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HAFBLF0200CAAX5.The price and lead time for HAFBLF0200CAAX5 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HAFBLF0200CAAX5.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

