HA4314BCPZ
Intersil
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HA4314BCPZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy HA4314BCPZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | HA4314BCPZ |
|---|---|
| Manufacturer | Intersil |
| Description | IC VIDEO CROSSPOINT SWITCH 14DIP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply, Single (V+): | - |
|---|---|
| Voltage - Supply, Dual (V±): | ±4.5 V ~ 5.5 V |
| Switch Circuit: | - |
| Supplier Device Package: | 14-PDIP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Number of Channels: | 1 |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 4:1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | - |
| Detailed Description: | Video Switch IC 1 Channel 14-PDIP |
| Base Part Number: | HA4314B |
| Applications: | Video |
| -3db Bandwidth: | 400MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply HA4314BCPZ, use the request quote form to request HA4314BCPZ pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number HA4314BCPZ.The price and lead time for HA4314BCPZ depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# HA4314BCPZ.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


