HA2001500000G
Anytek (Amphenol Anytek)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy HA2001500000G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. HA2001500000G
Manufacturer Anytek (Amphenol Anytek)
Description 508 TB SPRING CLAMP 180D
(In US Dollars)
2010 pcs
Data sheet
Wire Termination:Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Wire Gauge:14-24 AWG
Voltage:300V
Torque - Screw:-
Series:HA
Screw Thread:-
Screw Material - Plating:-
Positions Per Level:20
Pitch:0.200" (5.08mm)